نحوه استرداد کالای مرجوعی

سرویس مهلت تست ۷ روزه سورنا پی سی

در راستای حفظ حقوق مصرف کننده سورنا پی سی با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری (در مواردی که مرجوعی سلیقه ای نیست)، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش سورنا پی سی کنترل و بررسی می‏‌شود در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس بازگشت وجه می‏‌شود. در غیر اینصورت در صورت تمایل مشتری کالا برای مشتری دوباره ارسال خواهد شد.
آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل برطبق رویه ها در لحظه تحویل به مشتری و یا 24 ساعت پس از آن تحویل کالا اعلام گردد. درغیر این صورت جهت تایید درخواست مرجوعی نیاز به ارسال مستندات شفاف می باشد.
برای تسریع در استفاده از سرویس مرجوعی و تعویض 7 روزه سورنا پی سی، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی و در شرایط اولیه باشد، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در سورنا پی سی به اتمام برسد، و سورنا پی سی امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

نکات قابل توجه برای استرداد کالا:

- به هیچ عنوان بدون هماهنگی با بخش پشتیبانی اقدام به ثبت مرجوعی کالا نکنید- در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.

-اگر با نحوه کار کالا اشنایی ندارید ابتدا در گوگل جست  و جو کنید و سپس با بخش پشتیبانی برای دریافت راهنمایی تماس حاصل کنید . لازم به ذکر است که مرجوعی کالاهایی که نحوه استفاده از آن را بلد نیستید و یا با دستگاه شما سازگاری ندارد انجام نخواهد شد، پس قبل از ثبت سفارش تمام ویژگی های محصول را مطالعه کنید.

- قبل از ارسال سفارش توسط سورنا پیسی سلامت کالا ، اقلام فاکتور و بسته بندی در دو مرحله بررسی و چک میشوند تا سفارش کسری نداشته باشد و از سفارش عکس تهیه میشود، پس از پذیرش مرجوعی درخواست هایی که ادعای کمبود اقلام فاکتور دارند معذوریم. 

- پس از تحویل مرسوله های به پست کالا بیمه شده و هرگونه خسارت ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت پست میباشد در صورتی که در زمان تحویل سفارش توسط مامور پست متوجه هرگونه پارگی، اسیب فیزیکی یا باز شدن جعبه مرسوله را مشاهده کردید از پذیرش مرسوله امتناع کنید.